Eagle Eye Networks – monitoring wizyjny w chmurze 

Klienci coraz częściej chcą wykorzystywać kamery do wspierania procesów biznesowych, zbierania informacji statystycznych, kontroli swoich obiektów i weryfikacji standardów firmowych. Organizacje muszą działać dynamicznie oraz elastycznie. Z tego względu zaspokojenie obecnych wymagań klientów wymaga innowacyjnego podejścia.

Pełna obsługa kamer analogowych i IP, ciągła analiza wideo, podgląd wielu lokalizacji i historii nagrań oraz zdalny dostęp przez przeglądarkę internetową z dowolnego miejsca, to tylko niektóre korzyści z zastosowania platformy do nadzoru opartej na chmurze firmy Eagle Eye Networks.

Przerwy i ograniczenia w dostawie Internetu na obiektach nie są już problemem. Eagle Eye wprowadziło urządzenia sieciowe, które w przypadku braku połączenia z Internetem buforują lokalnie nagrania i nadzorują status kamer. Urządzenia te odpowiadają również za automatyzację konfiguracji kamer oraz za szyfrowanie połączeń z chmurą. Wielowarstwowa technologia zarządzania pasmem umożliwia aktualizację danych w momentach małego obciążenia sieci np. w nocy. Dzięki temu ​​system współpracuje zarówno z małymi, jak i dużymi instalacjami kamer, niezależnie od Internetu.

Właściciele starych systemów monitoringu wizyjnego w prosty sposób mogą korzystać z funkcjonalności chmury. Dodanie urządzeń sieciowych Eagle Eye do istniejących systemów nadzoru wideo, umożliwia bezpieczny podgląd oraz kopię zapasową w chmurze. Rozbudowa systemu jest bardzo łatwa i może postępować wraz ze zmianą oczekiwań klienta, czyli przejdźmy na chmurę!