Wideo
w chmurze

Nadzór wideo w chmurze zaprojektowany dla świadomego klienta poszukującego maksymalnej elastyczności w wyborze kamer i lokalizacji.

 

Wideo
w chmurze

Nadzór wideo w chmurze zaprojektowany dla świadomego klienta poszukującego maksymalnej elastyczności w wyborze kamer i lokalizacji.

 

Odkryj możliwości chmury

Eagle Eye Cloud VMS to system chmurze, który zapewnia 100% zarządzania w chmurze, przeglądanie w 100% z urządzeń mobilnych i przeglądarek internetowych, a jeśli chcesz – 100% zapis także znajdzie się w chmurze.

Bezpieczeństwo nagrań

Mobilność

Skalowalność

Analiza w chmurze

Cyberbezpieczeństwo

Alerty i powiadomienia

Elastyczność użytkowania

Chmura zapewnia korzyści przy niskich kosztach początkowych, bezpłatnej możliwości dodawania kolejnych lokalizacji i niskich kosztach konserwacji dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania.

Zoptymalizuj wydajność

Korzystanie z zaawansowanej analizy obrazu zapewnia wgląd
w codzienne operacje, ułatwiając szybkie reagowanie i odkrywanie możliwości usprawnień operacyjnych. Dostęp do nagrań oraz wideo nie wymaga dodatkowego oprogramowania.

Bezpieczny zdalny dostęp

Właściciele firm mogą być pewni, że ich system jest zawsze bezpieczny i dostępny zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. System nie ma otwartych portów, a komunikacja wychodząca ograniczona jest do chmury Eagle Eye.

Dowiedz się więcej nt. rozwiązań wideo w chmurze EEN

Dane kontaktowe

Adres

Budynek Aura Sky
Marii Rodziewiczówny 1/810
04-187 Warszawa

TELEFON

+48 22 290 22 70