Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych 

AVUTEC uzupełnia wszystkie systemy o najnowszą technologię w zakresie przetwarzania i analizy obrazu.

 

Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych 

AVUTEC uzupełnia wszystkie systemy o najnowszą technologię w zakresie przetwarzania i analizy obrazu.

 

Analiza w chmurze

Hostowane w chmurze lub na Twoich serwerach moduły analizy wideo AVUTEC pozwalają na rozpoznawanie tablic rejestracyjnych lub detekcję obiektów. CortexCloud sprawia, że detekcja jest bardzo skuteczna, prosta w uruchomieniu i konfiguracji. Usługa w chmurze łączy się bezpośrednio z systemem kamer IP i rozpoczyna analizę wideo.

Dodatkowo zaawansowane algorytmy przetwarzania obrazu, do inteligentnej analizy wideo, są dostępne bezpośrednio w oprogramowaniu kamer Serii-X AVUTEC.

Elastyczność

Zdalne zarządzanie

Analiza tablic rejestracyjnych

Analiza w chmurze

Cyberbezpieczeństwo

Alerty i powiadomienia

CortexFramework

Platforma integrująca dla systemów wizyjnych analizuje dane wideo w czasie rzeczywistym, niezależnie od tego, czy są one przechowywane w chmurze, czy na lokalnym serwerze. AVUTEC przekształca złożone technologie w praktyczne rozwiązania.

ANPR-X

ANPR-X rozpoznaje więcej niż tylko tablice rejestracyjne. Gromadzi kompleksowe informacje o pojeździe, dodaje inteligencję kontekstową i dodatkową analizę obrazu w celu rozszerzenia ANPR o nowe funkcjonalności nie dostępne w innych systemach. 

Kamery Serii-X

Seria X jest kompletną linią produktów AVUTEC, czyli  wielozadaniowych kamer AI.
To 5 różnych modeli, z których każdy ma swoją własną specyfikację. Wszystkie kamery wykonują równolegle zadania głębokiego uczenia, przeprowadzają analizę danych i łączą się z dowolnym systemem firm trzecich.

Dowiedz się więcej nt. rozpoznawania tablic rejestracyjnych AVUTEC

Dane kontaktowe

Adres

Budynek Aura Sky
Marii Rodziewiczówny 1/810
04-187 Warszawa

TELEFON

+48 22 290 22 70