Rozszerz swój system o silny głos

Odstrasz intruza za pomocą komunikatów nadawanych za pomocą głośnika.

 

Rozszerz swój system o silny głos

Odstrasz intruza za pomocą komunikatów nadawanych za pomocą głośnika.

 

Połącz wideo i audio

Oparty na otwartych standardach, głośnik tubowy IP-A1SC15 łączy się bezpośrednio do standardowej sieci IP i można go łatwo zintegrować z systemem zarządzania wideo (VMS) lub systemem komunikacji opartym na SIP za pomocą ONVIF / SIP. Głośnik tubowy IP nadaje krystalicznie czyste, nagrane wcześniej wiadomości głosowe lub komunikaty głosowe na żywo uruchamiane ręcznie lub automatycznie przez systemy telefoniczne VoIP (Voice over IP) / SIP, systemy kamer IP, systemy wykrywania obrazu lub wideo z detekcją ruchu.

Ekonomiczna i szybka reakcja

Zaawansowany system audio

Łatwa instalacja

Obudowa o stopniu ochrony IP66

Cztery tryby nadawania

Jakość dźwięku

Doskonały dźwięk i wyraźna mowa na dużych odległościach przy maksymalnym poziomie ciśnienia
akustycznego 124 dB. Połączenie głośnika tubowego IP z PoE+ umożliwia zintegrowanemu wzmacniaczowi o mocy 15W nadawanie doskonałej jakości dźwięku.

Skuteczna reakcja

W sytuacjach awaryjnych, komunikat jest bardziej skuteczną odpowiedzią niż wysłanie patrolu. W połączeniu z np. systemem nadzoru wideo lub detekcją ruchu umożliwia natychmiastową reakcję za pomocą komunikatów głosowych na żywo lub nagranych wiadomości.

Elastyczne zarządzanie priorytetami

Nadaj priorytet ogłoszeniom sieciowym i nagranym wiadomościom poprzez SIP lub inny protokół kamer IP za pomocą intuicyjnego oprogramowania przeglądarkowego. Pozwoli to na szybkie podjęcie działań w sytuacjach awaryjnych.

Dowiedz się więcej nt. rozwiązań audio w ochronie 

Dane kontaktowe

Adres

Budynek Aura Sky
Marii Rodziewiczówny 1/810
04-187 Warszawa

TELEFON

+48 22 290 22 70